Денис Прокопенко подякував США за зняття заборони на постачання озброєння Азову

Денис Прокопенко подякував США за зняття заборони на постачання озброєння “Азову”

Денис Прокопенко подякував США за зняття заборони на постачання озброєння Азову - INFBusiness

Командир бригади Нацгвардії “Азов” підполковник Денис Прокопенко записав відеозвернення з подякою адміністрації президента США Джо Байдена, яка зняла заборону на постачання зброї підрозділу. Його Прокопенко опублікував у своїх соцмережах.

– Я хочу привітати всіх бійців 12-ї бригади спеціального призначення “Азов” та весь цивілізований світ із перемогою над російською пропагандою. В “Азові” знають, що хоч би якою непростою здавалася ситуація, рішення є завжди. Питання лише у зусиллях, які ви готові докласти для того, щоб її подолати, у злагодженості роботи та професіоналізмі команди. Ці якості військовослужбовці “Азову” щодня демонструють на фронті. Ключовими вони виявились і в системній роботі нашого підрозділу над розблокуванням передачі озброєння та надання підготовки від Сполучених Штатів Америки “Азову”. Породжена російською пропагандою заборона, яка існувала з 2017 року, подолана. Я вдячний Сполученим Штатам Америки за уважний розгляд цього питання та правильне рішення, яке якісно посилить наш підрозділ, а з ним і всі Сили оборони та безпеки України, – сказав “Редіс”.

Також Прокопенко подякував командуванню МВС, Нацгвардії та посольству України в США, а також всім, хто підтримував “Азов”. Він запевнив, що “Азов” ніколи не забуде, що вони зробили бійцям у складні часи. Він запевнив, що “Азов” виправдає покладену на них відповідальність, а “Колосальний бойовий досвід, який мають солдати, сержанти та офіцери “Азова”, поєднавшись із сучасним американським озброєнням, стане смертоносною зброєю для ворогів України”.

  • 11 червня 12-а бригада спеціального призначення «Азов» Національної гвардії України підтвердила, що справді пройшла перевірку, передбачену законодавством США, та має право на отримання допомоги від Сполучених Штатів Америки у сфері безпеки.
  • Декілька років тому США наклали, на тлі “занепокоєння у Вашингтоні про походження “Азова”, табу на озброєння бригади, а тому бійці не застосовували американську техніку та зброю.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *