Світло вимкнуть значно раніше: Укренерго змінило час дії графіків відключення 14 червня

Світло вимкнуть значно раніше: Укренерго змінило час дії графіків відключення 14 червня - INFBusiness

Компанія Укренерго вимушено змінила плани й вимкне світло у п’ятницю, 14 червня, не увечері, як передбачалось – а в обідню пору. Обмеження подачі електроенергії перерахували – результати дефіциту виявились більшими, ніж прогнозувалось напередодні та уранці. Відтак, світло почнуть вимикати раніше. 

В Укренерго повідомили, що змінили плани обмеження електропостачання на 14 червня. Причиною називають збільшення використання електроенергії у східних областях. Водночас робота СЕС у західних областях є зниженою. 

Відключення будуть по всій Україні. З гарних новин – це не стосується об’єктів критичної структури. 

Світло вимкнуть вже в обідню пору: Укренерго змінило плани обмеження електропостачання 14 червня 1

Також у соцмережах Сергій Коваленко, гендиректор компанії Yasno, підтвердив, що графіки 14 червня почнуть працювати з 14:00 години. Це стосується усієї України. 

Коваленко пояснив, що це пов’язано із перерахуванням електроенергії, яке провела компанія Укренерго. Виявилось, що дефіцит, на жаль, перевершив очікування, тому доведеться посидіти без світла вже з обідньої пори. 

Світло вимкнуть вже в обідню пору: Укренерго змінило плани обмеження електропостачання 14 червня 1

 Відключення світла 14 червня 

Уранці 14 червня Укренерго повідомило, що по всій Україні з 18:00 до 22:00 діятимуть обмеження енергопостачання. У компанії пояснювали, що до тих проблем, що є зараз, додалась погана погода. Зокрема, на Сумщині через негоду на ранок знеструмлено 3 населені пункти. Також УКренерго інформувало, що імпорт електроенергії заплановано з п’яти країн.

Нагадаємо, раніше Коваленко розповів, що взимку пік споживання електроенергії ще більший, ніж улітку. Він спрогнозував, що генераційний дефіцит може становити 30-35%. Відтак 10 і навіть 20 годин без струму – реальність, яка може чекати на українців взимку. 

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *