Біткоїн досяг другого за величиною тижневе закриття в історії: про що це свідчить

Біткоїн досяг другого за величиною тижневе закриття в історії: про що це свідчить - INFBusiness

Масивний приток ETF став “бичачим каталізатором”. У результаті біткоїну вдалося дійти до другого в історії тижневого закриття. Актив завершив тиждень на позначці 69 640 доларів США. 

Як передає видання u.today, 7 червня криптовалюта досягла позначки 71 949 доларів. Це найвищий показник з 21 травня. При цьому криптовалюта не подолала 72 тисячі доларів. Причиною експерти називають показники зростання кількості робочих місць у США.

Зазначається, що сила ринку праці може завадити Федеральній резервній системі зменшити відсоткові ставки. При цьому ризикові активи, коли стається послаблення монетарної політики, зростають. 

При цьому бичачий ринок на ринку криптовалюти вже починається. Біткоїн наразі торгується по 69-70 тисяч доларів. При цьому найбільші притоки саме від біржових фондів. Йдеться про фонди, які торгують біткоїнами. Фахівці припускають, що вони і є головним “бичачим каталізатором”. 

У березні перша криптовалюта досягла найвищого тижневого закриття – 71 285 доларів США. Уже 1 травня цифровий актив впав до 56 500 доларів США. Тоді причин було кілька: сповільнення потоків ETF та побоювання щодо стагфляції, які підживлювалися такими відомими людьми, як генеральний директор JPMorgan Джеймі Даймон.

Біткоїн може стати другою валютою США — прогноз аналітиків     

Венчурний інвестор Чамат Паліхапітія допустив зростання криптовалюти біткоїн до 500 тисяч доларів. При цьому експерт переконаний, що буде ще більше країн, які звернуть увагу на біткоїн, зберігши власні національні гроші. Також аналітик вважає, що біткоїн стане другою валютою США. 

Експерт зауважив, що коли один актив  використовуватимуть для транзакцій із повсякденними товарами та послугами, то криптовалюту можна використовувати в якості засобу збереження вартості. За прогнозом експерта, у випадку повторення зростання після третього халвінгу ціна біткоїна може досягти 500 тисяч доларів до жовтня 2025 року. Якщо враховувати середні показники двох останніх циклів, то передбачуваною метою котирувань виявляється позначка в 1,14 мільйона доларів.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *