У Мінмолодьспорту презентували книгу про звʼязок спорту та політики

У Мінмолодьспорту презентували книгу про звʼязок спорту та політики - INFBusiness

У Мінмолодьспорту презентували книгу про звʼязок спорту та політики 02.07.2024 10:56 Укрінформ У стінах Міністерства молоді та спорту України презентували книгу про взаємозв’язок спорту та політики під назвою «Спорт поза політикою».  

Яук повідомляє пресслужба міністерства, авторами книги виступили кандидати політичних наук Геннадій Ніколайчук та Максим Андрущенко, які протягом останніх десяти років активно розвивають наукові розвідки, пов’язані із взаємодією спорту та політики у різноманітних їхніх вимірах, передає Укрінформ.

Очільник  Мінмолодьспорту Матвій Бідний під час презентації наголосив, що спорт відіграє важливу роль для реалізації національних інтересів та захисту національної безпеки.  

«Ми маємо приділяти більше уваги спортивній дипломатії, адже це ще одне поле битви, – сказав Бідний, – Українські спортивні федерації мають тісніше взаємодіяти із міжнародними спортивними федераціями, аби український голос лунав у світі гучніше. Ми, як Міністерство, готові надати всю організаційну підтримку для цього і спільно з МЗС України вже провели перший курс зі спортивної дипломатії».

Геннадій Ніколайчук наголосив, що сьогодні ми маємо змогу впливати на хід історії за допомогою ідеї спортивної дипломатії. Під час воєнних дій як ніколи актуально постає питання створення «інституту спортивних дипломатів», застосування креативних кейсів, які би об’єднували спорт, лідерів громадської думки та державних очільників для впливу на міжнародну політику за допомогою такого потужного інструменту, як спорт.  

Максим Андрущенко окреслив майбутні траєкторії розвитку взаємозвʼязку спорту та політики в рамках світової політики. Учений відзначив, що спорт виступає публічним і популярним видом діяльності, тому може стати ефективним простором для політичної боротьби та соціальних змін.

Фото: mms.gov.ua.

Спорт Міністерство молоді та спорту Київ Політика

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *