Тренер збірної Молдови: Україна не дозволить нам багато володіти м’ячем

Тренер збірної Молдови: Україна не дозволить нам багато володіти м’ячем - INFBusiness

Тренер збірної Молдови: Україна не дозволить нам багато володіти м’ячем 11.06.2024 10:16 Укрінформ Напередодні сьогоднішнього футбольного товариського матчу Молдова – Україна, який відбудеться в Кишиневі на стадіоні «Зімбру» (початок – о 19.00 за київським часом), головний молдован Сергій Клещенко поспілкувався зі ЗМІ.

Як повідомляє УАФ, настаник зазначив, що в українській збірній найсильнішою є лінія нападу, передає Укрінформ.

«Лінія нападу – найсильніша в збірній України. Більше того, у п’ятірки атакувальних футболістів є більш-менш рівноцінна заміна. Якщо я почну називати прізвища, просто голова піде обертом. Адже всі ці прізвища досить відомі й гучні. Ми бачимо цих гравців щотижня в дуже сильних чемпіонатах. Як ми будемо захищатися – покаже гра. Утім, навіть коли нам доводиться більшу частину матчу захищатися, ми все одно націлені на атаку. Гадаю, що Україна не дозволить нам багато володіти м’ячем. Треба бути готовими до відбору м’яча та пошуку швидких атак, або до того, щоб шукати м’яч і зберігати його для певного перепочинку. Хай там як, ми завжди прагнемо якнайшвидше доходити до воріт суперника», – заявив Клещенко.

Як повідомляв Укрінформ, вже 12 червня, українські футболісти прибудуть до місця постійної дислокації на Євро-2024 – німецького містечка Вісбаден.

Фінальний турнір чемпіонату Європи пройде на стадіонах Німеччини з 14 червня по 14 липня.

Фото: fmf.md.

Футбол Молдова Спорт Збірна України

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *