«Формула-1». Расселл виграв Гран-прі Австрії

«Формула-1». Расселл виграв Гран-прі Австрії - INFBusiness

«Формула-1». Расселл виграв Гран-прі Австрії 30.06.2024 18:33 Укрінформ Відбулася чергова гонка чемпіонату світу з автоперегонів «Формула-1».

Етап Гран-прі Австрії у Шпільберзі виграв пілот «Мерседеса» британець Джордж Расселл, передає Укрінформ.

Другим фінішував австралієць Оскар Піастрі («Макларен»). Чільну трійку замкнув іспанець Карлос Сайнс-молодший («Феррарі»).

Лідер загального заліку нідерландець Макс Фертстаппен («Ред Булл») фінішував п'ятим через невдалий піт-стоп і зіткнення із британцем Ландо Норрісом («Макларен»), який зійшов з дистанції.

Ферстапен продовжує очолювати загальний залік (237 очок), випереджаючи Норріса (156) та Шарля Леклера з Монако (150).

Наступний етап «Формули-1» – Гран-прі Великої Британії – відбудеться 5-7 липня у Сільверстоуні.