Зеленський провів Ставку головнокомандувача – ухвалили важливі рішення щодо дронів та РЕБ

Зеленський провів Ставку головнокомандувача – ухвалили важливі рішення щодо дронів та РЕБ

Зеленський провів Ставку головнокомандувача - ухвалили важливі рішення щодо дронів та РЕБ - INFBusiness

Фото: facebook.com/zelenskyy.official/

Президент Володимир Зеленський у четвер, 4 липня, провів засідання Ставки верховного головнокомандувача. Вона була присвячена виробництву РЕБ та дронів в Україні, про це глава держави розповів під час вечірнього звернення.

– Тривале було засідання, серед основного у доповідях сьогодні дрони та РЕБ. Виробництво в Україні, фінансування, постачання та застосування. Вся конкретика від найпопулярніших на фронті, зокрема FPV. Звичайно, максимум уваги і нашим далекобійним дронам. Заслухали командувача Сухаревського, віце-прем’єр-міністра Федорова, міністра стратегічних галузей Камишина, командувача Повітряних сил Олещука – ухвалили дуже важливі рішення. Час покаже ці рішення на фронті, – повідомив Зеленський.

Окрім цього, головком Олександр Сирський доповів про ситуацію на основних напрямках. Найбільше боїв на Покровському напрямку відзначив президент і запевнив, що всі напрямки зараз зміцнюються – від Харківщини до південних.

  • 1 липня Володимир Зеленський заявив, що військові готують рішення, щоб збільшити втрати російських окупантів у техніці та логістиці.
  • 29 червня український лідер Володимир Зеленський, реагуючи на нещодавні обстріли житлової багатоповерхівки у Дніпрі, запевнив, що в Україні вже триває підготовка нових рішень для захисту громадян від російського терору та обстрілів.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *