Зеленський пообіцяв нові рішення щодо проблем зі світлом та мобільним зв’язком

Зеленський пообіцяв нові рішення щодо проблем зі світлом та мобільним зв’язком

Зеленський пообіцяв нові рішення щодо проблем зі світлом та мобільним зв'язком - INFBusiness

Фото: facebook.com/zelenskyy.official

Президент Володимир Зеленський розповів, що у середу, 3 липня, він провів нараду з низкою членів уряду щодо вирішення проблем з відключенням світла та проблемами з мобільним зв’язком під час цього. Про це він сказав під час вечірнього звернення.

За словами Зеленського, нарада була проведена з прем’єр-міністром Денисом Шмигалем, міністром економіки Юлією Свириденком, міністром з цифрової трансформації Михайлом Федоровим та міністром фінансів Сергієм Марченком.

– Вже є чіткі деталі нових рішень для українців – нових програм, які допоможуть людям у цей час дефіцитів електрики, а також стабілізації мобільного зв’язку. Зараз потрібно максимум можливостей забезпечити генерацію – створення нової децентралізованої генерації, і під це буде фінансовий ресурс”. Найближчим часом чиновники представлять усю конкретику, – сказав Зеленський.

Інших подробиць президент не повідомив. Але раніше Зеленський уже доручав Кабміну та чиновникам вирішити проблеми зі світлом в Україні. Зеленський також говорив, що в Україні буде розроблено пільгову програму зі встановлення сонячних батарей та акумуляторів.

  • 2 липня “Укренерго” повідомили про зменшення обсягів денних відключень.
  • 27 червня у ДТЕК попередили, що періоди виникнення світла в Україні найближчим часом можуть збільшитися ще більше.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *