Шольц відкрив конференцію з відновлення України у Берліні за участю Зеленських

Шольц відкрив конференцію з відновлення України та оголосив про надання Patriot

Шольц відкрив конференцію з відновлення України у Берліні за участю Зеленських - INFBusiness

Фото: REUTERS/Annegret Hilse

Володимир та Олена Зеленські прибули на Конференцію з відновлення України, яка проходить у Берліні 11-12 червня. Про це повідомив телеканал FREEДОМ. Президента та першу леді зустрів канцлер Німеччини Олаф Шольц.

Церемонію відкриття Ukraine Recovery Conference 2024 також почали транслювати на youtube-каналі Офісу президента. Її відкрив Шольц, зокрема, сказавши українською “Ласкаво просимо”. Канцлер ФРН повідомив, що Німеччина найближчим часом надасть Україні третю систему Patriot, установки IRIS-T, Gepard (Гепарди), ракети та боєприпаси.

– Найважливіша потреба України зараз – це боєприпаси та зброя, особливо ППО. Тому протягом найближчих тижнів і місяців ми поставимо в Україну третю систему Patriot, установки IRIS-T, Гепарди, ракети та боєприпаси, — сказав він, а також закликав інші країни надати додаткову підтримку Україні у частині ППО.

Потім на сцену запросили Володимира Зеленського. Президента України зустріли тривалими оплесками. Він подякував Шольцу за надання систем протиповітряної оборони. Україна потребує «щонайменше сім систем протиповітряної оборони Patriot, аби закрити основні міські агломерації найближчим часом», повідомив Зеленський.

– Це буде драйвером збереження нормального життя в Україні, — сказав президент.

  • У ніч проти 11 червня президент України Володимир Зеленський повідомив, що прибув до Німеччини для участі в Конференції з відновлення України.
  • 10 червня президент України Володимир Зеленський повідомив, що українську делегацію на конференції з відновлення України у Берліні очолила перший віцепрем’єр-міністр України – міністр економіки Юлія Свириденко.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *