Премія Шолом-Алейхема оголосила прийом заявок

Премія Шолом-Алейхема оголосила прийом заявок - INFBusiness

Премія Шолом-Алейхема оголосила прийом заявок 30.05.2024 06:54 Укрінформ Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти оголошує конкурс на здобуття премії імені Шолом-Алейхема у 2025 році.

Про це повідомляє пресслужба Держмистецтв, передає Укрінформ.

"Премія імені Шолом-Алейхема присуджується щорічно у березні, до дня народження митця, на конкурсних засадах письменникам, перекладачам, сценаристам, драматургам, які є громадянами України, за кращі літературно-мистецькі твори, які популяризують духовно-культурні надбання українського та єврейського народів та сприяють поширенню позитивного іміджу України в світі", – йдеться у повідомленні.

На здобуття премії висуваються нові оригінальні твори авторів або колективу авторів, опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше ніж за місяць до їх висунення на здобуття премії.

Як зазначається, на премію не висуваються твори, які вже були відзначені іншими преміями або державними нагородами.

Пропозиції на здобуття премії подаються до Держмистецтв творчими спілками та асоціаціями, літературно-мистецькими об’єднаннями, національно-просвітницькими товариствами, редакціями періодичних видань, видавництвами, громадськими організаціями та окремими авторами.

Грошова винагорода до премії виплачується у розмірі ₴20 тисяч.

Детальніше про умови конкурсу – за посиланням.

Як повідомлялося, лавреатом премії імені Шолом-Алейхема у 2024 році став письменник Олексій Нікітін за роман «Бат-Амі».

Література Премія Шолом-Алейхем

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *