Кількість замовлень у видавництва Vivat зросла учетверо після російського удару по друкарні

Кількість замовлень у видавництва Vivat зросла учетверо після російського удару по друкарні - INFBusiness

Кількість замовлень у видавництва Vivat зросла учетверо після російського удару по друкарні 11.06.2024 13:21 Укрінформ Після оголошення про підтримку харківського видавництва Vivat, продукція якого була знищена внаслідок удару по друкарні, українці вчетверо збільшили замовлення на його сайті.

Про це повідомила пресслужба «Нової пошти», передає Укрінформ.

«За перші 10 днів, у період 25 травня — 5 червня, «Нова пошта» вже доставила 5 484 посилки із книгами видавництва Vivat. Це у чотири рази більше, ніж за попередній аналогічний період», – йдеться в повідомленні.

У компанії нагадали, що після удару по типографії «Фактор-Друк» у Харкові, до холдингу яких належать видавництво та книгарні Vivat, українці включилися у підтримку видавництва, замовляючи у нього книжки.

«Нова пошта» пообіцяла доставити всі замовлені до 30 червня посилки за власний рахунок.

Як повідомлялося, 23 травня російські війська завдали ракетного удару по типографії, що входить до холдингу «Фактор-друк». Підприємство реалізовувало близько третини всіх видавничих проєктів України та друкувало понад 40% шкільних підручників. Друкарню планується відновити коштом Фонду Говарда Баффета.

Книги Нова пошта Харків Книгарня

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *