Ілюстрацію до першого видання «Гаррі Поттера» продали на аукціоні за $1,9 мільйона

Ілюстрацію до першого видання «Гаррі Поттера» продали на аукціоні за $1,9 мільйона - INFBusiness

Ілюстрацію до першого видання «Гаррі Поттера» продали на аукціоні за $1,9 мільйона 28.06.2024 02:15 Укрінформ Оригінальну акварельну ілюстрацію до першого видання роману Джоан Роулінг «Гаррі Поттер і філософський камінь» продали на аукціоні у США за 1,9 мільйона доларів, що зробило цей лот найдорожчим в історії проданим предметом, пов’язаним із поттеріаною.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє ВВС.

Очікувалось, що малюнок продадуть за ціною від 400 до 600 тисяч доларів. В аукціонному домі Sotheby's, який проводив торги, заявили, що ця сума була найвищою передпродажною оцінкою для роботи, пов’язаної з Гаррі Поттером.

У середу чотиристоронні торги завершилися майже за 10 хвилин: оригінальна ілюстрація авторства Томаса Тейлора була продана за суму, яка більш ніж втричі перевищувала очікувану. Особа людини, яка придбала ілюстрацію, не розголошується.

Тейлор, який одним із перших прочитав рукопис оригінальної книги «Гаррі Поттер і філософський камінь», створив ілюстрацію у 1997 році. На завершення малюнку йому знадобилося два дні.

Вперше ілюстрація пішла з молотка у 2001 році, ще до завершення серії книг про Гаррі Поттера, за 108 тисяч доларів (за поточним курсом).

Як повідомляв Укрінформ, рідкісне перше видання книги британської письменниці Джоан Роулінг про Гаррі Поттера, що містить кілька унікальних помилок, була продана на аукціоні за понад 45 201 фунт стерлінгів (53 500 євро).

Фото: PA MEDIA

Аукціон Гаррі Поттер Книги

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *