Держава фінансово підтримуватиме видавничу галузь – Карандєєв

Держава фінансово підтримуватиме видавничу галузь - Карандєєв - INFBusiness

Держава фінансово підтримуватиме видавничу галузь – Карандєєв 31.05.2024 17:19 Укрінформ Видавнича сфера є галуззю креативної економіки, що потребує систематичної підтримки.

Про це сказав т.в.о. міністра культури та інформаційної політки Ростислав Карандєєв під час панельної дискусії "Як перетворити виклики українського книжкового ринку на перемоги?", що відбулася в межах "Книжкового арсеналу".

"Ми сьогодні дивимося на видавничу сферу як на галузь креативної економіки. І передусім мають бути економічні форми підтримки, бо це хоч і креативна, але таки економічна сфера. Тому зараз спільно з Мінекономіки на додаток до тих можливостей, які відкриваються на законодавчому рівні (закон із підтримки книговидання), ми матимемо можливість більшого інвестування в цю галузь", – зазначив він.

Держава фінансово підтримуватиме видавничу галузь - Карандєєв - INFBusiness

Карандєєв нагадав, що вже з 1 липня цього року громадяни, які досягли 18-річного віку, зможуть отримати державну допомогу на придбання книг.

"З 1 липня цього року особам, які досягли 18-річного віку, ми зможемо за інструментом фінансової підтримки через платформу "Дія" надати можливість придбати протягом року книжок на суму трохи більш як 900 гривень", – сказав він.

Як повідомлялося, 22 травня Верховна Рада ухвалила Закон "Про стимулювання розвитку українського книговидання і книгорозповсюдження, що забезпечить субсидії для українських книгарень на відшкодування витрат на оренду майна та державну допомогу українцям на придбання книжок.

Фото: МКІП

Книги Видавництво МКІП Карандєєв

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *