Зеленський після розмови з Сирським: липень може принести Україні ще більше сили

Зеленський після розмови з Сирським: липень може принести Україні ще більше сили - INFBusiness

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна з партнерами готують кроки, які повинні завершитись поразкою Росії. Він заявив, що у липні Україна буде сильнішою – зокрема й у небі. А окупант втрачатиме більше живої сили й техніки.  

Про це глава держави сказав у вечірньому зверненні в понеділок, 1 липня. Попри зміну настроїв серед західних політиків, процес щодо справедливого миру триває. 

“Доповідь військових вранці. Головком Сирський, начальник Генштабу Баргилевич. Про ключові фронтові напрямки, а це і Покровський, й інші на Донеччині, і Харківщина. Також обговорили деякі наші принципові рішення – кроки, які готуємо, щоб окупант втрачав більше своєї логістики, більше техніки, більше своїх надій розширити війну”, – сказав Зеленський. 

За словами президента, для Росії все це повинно закінчитися програшем. Бо тільки так програє сама ідея війни проти України. Він також зазначив, що у липні Україна стане сильнішою, зокрема й у небі –  

“Ми робимо все для цього і зброєю, і дипломатією. Відповідні процеси йдуть пліч-о-пліч. І я дякую всім, хто проявляє достатню стійкість, достатню рішучість, достатню власну активність, у тому числі зберігаючи мобілізацію світу на нашу підтримку. Попри все. Попри будь-які політичні хвилі й зміну настроїв. Усіх у світі ми обʼєднуємо тим, що прагнемо справедливості – і тільки цього – для себе, а отже, для будь-якої нації, яка може так само постраждати від зовнішньої агресії”, – наголосив глава держави. 

 

Війна триває 859 днів

Раніше Зеленський проінформував, що намагається домовитись з країнами-партнерами про отримання дозволу на удари по військових аеродромах Росії. А саме по тих, з яких запускають керовані авіабомби по території України. За його словами, переговори відбудуться найближчими тижнями.

Також він заявив, що на сьогодні бачить лише одну можливу модель перемовин з російським диктатором Володимиром Путіним. Йдеться про тристоронній договір з посередниками. Український лідер назвав прикладом цього зернову угоду. Водночас начальник штабу полку “Азов” Богдан Кротевич, відомий своєю критичною позицією щодо військових стратегій, прокоментував ідеї про можливий мир без повернення всіх українських територій. Він наголосив, що мир можливий лише через перемогу – без варіантів. 

Нагадаємо, ЗМІ повідомили, що президент Володимир Зеленський начебто не у захваті від головнокомандуючого ЗСУ Олександра Сирського – має до нього серйозні зауваження через невдалу підготовку Сил оборони до наступу російських окупантів на Харківщині.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *