У Міноборони повідомили про різке зростання оновлення даних в Резерв+

У Міноборони повідомили про різке зростання оновлення даних в Резерв+ - INFBusiness

У Міністерстві оборони України повідомили, що кількість оновлень облікових даних військовозобов’язаних у додатку Резерв+ різко зросла за тиждень. Вона сягає майже 2,6 млн людей, а сам застосунок є найпопулярнішим способом оновлення даних. Адже це можна зробити за кілька хвилин, не виходячи з дому. 

Про кількість оновлень повідомила пресслужба міністерства. Статистика дійсна на 30 червня 2024 року. 

“Загалом станом на 30 червня 2024 року кількість оновлень сягнула майже 2,6 мільйона. За тиждень (з 24 до 30 червня) облікові дані через застосунок Резерв+, ТЦК або ЦНАП оновили ще 323 734 громадянина,”, – йдеться у повідомленні. 

У Міноборони також нагадали, що оновити дані можна, звернувшись до найближчого ТЦК або ЦНАПу. Або завантаживши застосунок Резерв+ в App Store чи Google Play та авторизувавшись через Bank ID. Важливо, що з 19 червня в застосунку також доступний QR-код, який після оновлення даних згенерує всю інформацію про військовозобов’язаного і має таку саму юридичну силу, як і паперовий документ.

Оновити дані у Резерв+: у Міноборони порахували, скільки людей скористались застосунком 1

Залишилось 18 днів

Тиждень тому в Міноборони інформували, що мобільним додатком Резерв+ скористались 1,78 млн людей. З них понад мільйон – це військовозобов’язані, придатні до служби. У застосунку оновлюють свої дані набагато частіше, ніж через ЦНАП і ТЦК разом узятих. 

Нагадаємо, оновити дані потрібно до 18 липня. Після 17 липня 2024 року кожному громадянину від 18 до 60 років, відомості про якого містяться у Єдиному держреєстрі призовників і який у ТЦК не уточнив свої персональні дані, може бути надіслана повістка поштою. А якщо до цього часу військовозобов’язаний не з’явиться і проігноруєте лист – йому випишуть штраф.

Водночас багато українців побачили чіткий зв’язок між оновленням даних і діями ТЦК. Люди кажуть, що, оновивши інформацію про себе, майже відразу отримують повістки. У ТЦК визнали такий факт і пояснили, чому і коли так відбувається. 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *