У Дії можна буде обрати сімейного лікаря, подати декларацію і не тільки

У Дії можна буде обрати сімейного лікаря, подати декларацію і не тільки - INFBusiness

У застосунку Дія з’явиться особистий кабінет пацієнта з новими можливостями, які наразі мають лише лікарі. У смартфоні можна буде зареєструватися як пацієнт у базі Електронної системи охорони здоровʼя (ЕСОЗ), обрати сімейного лікаря, підписати чи розірвати декларацію та змінювати свої дані.

Як повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, не потрібно буде ходити в поліклініку та витрачати на це час на суто бюрократичні процедури. У застосунку Дія за кілька кліків можна буде зареєструватися, обрати сімейного лікаря, підписати чи розірвати декларацію та змінювати свої дані.

“Також просто в застосунку можна буде змінити дані про себе в ЕСОЗ, наприклад про новий номер телефону чи місце проживання. Зараз для цього треба їхати в поліклініку або звертатися до Національної служби здоровʼя, а скоро — кілька кліків у Дії, засвідчили Дія.Підписом — і все готово. Далі функціонал розшириться”, – зазначив Федоров. 

Ось які функції запрацюють незабаром у тестовому режимі: 

  • зареєструватися як пацієнт у центральній базі даних ЕСОЗ
  • самостійно подавати декларації про вибір лікаря — сімейного, терапевта чи педіатра
  • переглядати раніше подані декларації чи розірвати декларацію з лікарем
  • змінити свої персональні дані, які є в центральній базі даних ЕСОЗ

Поступово функціонал сервісу буде розширюватися. Мінцифри, МОЗ та НСЗУ обіцяють презентацію нових можливостей вже дуже скоро. 

Нові функції у Дії

Раніше Міністерство цифрової трансформації повідомило, що розпочне тестування сервісу електронного бронювання від мобілізації на порталі «Дія» в липні. Спершу сервіс буде доступний для підприємств, які є критично важливими для економіки країни. Про це повідомив міністр Михайло Федоров в ефірі телемарафону, пише Детектор Медіа.

Також Інформатор повідомляв, що Дія запустила сервіс актуалізації даних у Реєстрі територіальної громади. Тепер можна виправити дані, які стосуються, наприклад, неправильної дати реєстрації в цифровому паспорті або адреси. 

Нагадаємо, у Дії з’явиться ШІ-помічниця, звуть її Надія. Це революційна технологія не тільки для України, а й для урядів усього світу.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *