Відключення світла ускладнить рух поїздів восени-взимку: Укрзалізниця попередила українців

Відключення світла ускладнить рух поїздів восени-взимку: Укрзалізниця попередила українців - INFBusiness

Проблеми з електроенергією в Україні можуть негативно вплинути на рух поїздів. Йдеться, зокрема, про осінньо-зимовий період. Ліміти на споживання, які наявні наразі, забезпечують лише 75% “Укрзалізниці”.

У цьому випадку мається на увазі як перевезення пасажирів, так і господарська діяльність. У майбутньому “Укрзалізниця” планує створити власну енергетичну компанію та побудувати газові електростанції в українських регіонах. Про це повідомила пресс-служба перевізника.

“За прогнозами, з наближенням осінньо-зимового періоду посилення дефіциту в електропостачанні може вплинути на безперебійний рух поїздів”, – розповіли в “Укрзалізниці”.

Ситуація зі електрикою вплине і на надання послуг побутовим споживачам. Оскільки “Укрзалізниця” є оператором системи розподілу електроенергії та водопостачання. Через це перевізник розробив рішення цієї ситуації.

Так, УЗ створить компанію “УЗ Енерго”. Вона займатиметься генерацією електроенергії. Зокрема, планується побудувати газові електростанції потужністю до 250 МВт в різних регіонах України, насамперед в обласних центрах.

Яка ситуація зі світлом в Україні

Раніше ми писали, що у суботу, 29 червня, графіки відключення світла в Україні не стануть менш жорсткими, ніж протягом робочого тижня. Вони діятимуть протягом усієї доби. Відповідну вказівку дали в Укренерго. Обленерго будуть застосовувати графіки погодинних відключень з 00:00 до 24:00.

У свою чергу директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко прогнозує, що ситуація взимку буде гіршою. Однак наскільки – точно спрогнозувати не можна.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *