Відключення електроенергії скасовуються: в Укренерго повідомили, коли не вимкнуть світло 6 липня

Відключення електроенергії скасовуються: в Укренерго повідомили, коли не вимкнуть світло 6 липня - INFBusiness

В НЕК “Укренерго” оновили інформацію щодо обмежень споживання на сьогоднішній день. В енергокомпанії повідомили про тимчасове скасування погодинних відключень електроенергії 6 липня з 10:00 до 15:00 по всій Україні. Це пов’язано з нижчим споживанням у вихідний день та збільшенням генерації з сонячних електростанцій.

В Міністерстві енергетики України уточнюють, що завдяки імпорту електроенергії з Польщі Україні вдається частково задовольнити дефіцит потужностей, який виник внаслідок російських ударів по енергосистемі.

“Сьогодні графіки погодинних відключень споживачів планувалося застосовувати з 0:00 до 24:00. Однак завдяки зменшенню споживання у вихідний день та активній роботі СЕС наразі з 10 до 15 години обмеження не застосовуватимуться”, – йдеться вповідомленні відомства.

Також в міністерстві нагадали, що відключень не передбачено для підприємств критичної інфраструктури, а також підприємств, які імпортують 80 % електроенергії для своїх потреб відповідно до урядової постанови.

Енергетики закликають українців раціонально використовувати електроенергію впродовж цих п’яти годин, щоб допомогти збалансувати енергосистему.

Відключення електроенергії скасовуються: в Укренерго повідомили, коли не вимкнуть світло 6 липня 1

 Ситуація в енергосистемі України

Вночі 6 липня у Сумській області внаслідок падіння ворожого дрона було пошкоджено енергооб’єкт. Внаслідок цього знеструмлювалися побутові та промислові споживачі у Сумській (зокрема м. Суми) та Харківській областях. Споживачів у Харківській області заживили. На Сумщині на ранок залишаються знеструмленими 100,4 тисячі абонентів у 348 населених пунктах. Тривають відновлювальні роботи.

Ввечері 5 липня короткочасно відключалась високовольтна повітряна лінія, що з’єднує енергосистеми України та Молдови. Її увімкнено в роботу. У Чернігівській області короткочасно відключалась повітряна лінія обленерго. В результаті знеструмилась підстанція та приєднані до неї побутові споживачі, місцева промисловість та сільгосппідприємства. Усіх споживачів заживлено.

Нагадаємо, також ми повідомляли, що киян почали знеструмлювати за критичним графіком. Світла подекуди нема по 7 годин поспіль. 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *