Відключення через аварії, бойові дії та графіки: в Міненерго розповіли про ситуацію в енергосистемі 30 червня

Відключення через аварії, бойові дії та графіки: в Міненерго розповіли про ситуацію в енергосистемі 30 червня - INFBusiness

Станом на ранок неділі, 30 червня, на Київщині було знеструмлено близько тисячі абонентів, тривають відновлювальні роботи. На Донеччині ворог завдав ударів, в результаті чого було знеструмлено підстанцію і приєднані до неї споживачі. У Львівській області з’ясовують обставини трагедії на шахті.

Про це повідомили в Міненерго. За його даними, на Донеччині під час обстрілу шахти було поранено працівницю електростанції, під землею залишалися 53 працівники.

В Київській області відключалась високовольтна лінія оператора системи розподілу через пошкодження на ділянці, яка проходить територією Білорусі. Через війну з 24 лютого 2022 року українські фахівці не мають доступу до цієї ділянки для обслуговування та ремонту. В результаті знеструмилась підстанція. В русі потягів були збої. 

У Дніпропетровській області та Волинській областях також відключалась повітряна лінія. Наразі усіх споживачів цих трьох регіонів заживлено.

У Львівській області 29 червня сталася надзвичайна ситуація — на шахті “Відродження” стався обвал грунту. У момент аварії там перебували 63 гірники. На жаль, двоє з них загинули.

Яка ситуація зі світлом в інших регіонах

Станом на 30 червня у семи регіонах немає світла через бойові дії. Наразі знеструмлені:

  • Дніпропетровська область: 117 абонентів.
  • Донецька область: 121 населений пункт.
  • Запорізька область: 3902 точки обліку (відновлено 608).
  • Сумська область: 4805 абонентів у 73 населених пунктах.
  • Харківська область: 39,7 тисячі точок обліку в 107 населених пунктах.
  • Херсонська область: 2478 точок обліку в м. Херсоні, 25,8 тисячі абонентів у 45 населених пунктах.
  • Чернігівська область: 1722 абоненти у 28 населених пунктах.

В Київській області 935 абонентів знеструмлені через технологічні проблеми (відновлювальні роботи тривають). Також у Херсонській області пошкоджено газорозподільні мережі, 31 споживач відключений наразі від газопостачання.

У Чернігівській області 150 абонентів в м. Остер відключені від газопостачання через пошкодження газорегулювального пункту під час ДТП.

Загалом через бойові дії без світла залишаються понад 74 тисячі абонентів. Нагадаємо, 30 червня графіки погодинних відключень споживачів застосовуються з 0:00 до 24:00. Також повідомлялося, коли українцям перестануть вимикати світло.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *