В Україні зростає кількість спроб нелегального перетину кордону: чоловіки готові платити “перевізникам” до $20 000 – ДСПУ

В Україні зростає кількість спроб нелегального перетину кордону: чоловіки готові платити "перевізникам" до $20 000 - ДСПУ - INFBusiness

Останнім часом спостерігається зростання нелегального перетину українського кордону. Чоловіки готові платити “перевізникам” великі суми за незаконне переміщення через кордон. Найбільша група ухилянтів, яку прикордонники затримали, налічувала 47 осіб.

Про це повідомив речник Держприкордонслужби Андрій Демченко в ефірі національного телемарафону. За його словами, розцінки в середньому коливаються від $3000 до $12 000.

“За останній час ми бачимо такі зухвалі спроби саме злочинних груп доставляти до кордону групами людей. Це може бути 10 осіб, це може бути 20 осіб, це може бути 30. Рекордну групу затримували в кількості 47 осіб”, – розповів він.

Речник ДПСУ додав, що під час фільтрації порушників прикордонники встановлювали, що ті заплатили $18 000 або навіть $20 000.

Чоловіки продовжують тікати від мобілізації за кордон

Щодня на кордоні з Україною затримують чоловіків, які намагаються незаконно потрапити до країн Європи. Наприклад, наприкінці червня на Одещині ДПСУ затримали 47 чоловіків, які намагались на чотирьох мікроавтобусах виїхати з країни. Вартість такої подорожі досягала 18,5 тисяч доларів з одного втікача. Серед ухилянтів були жителі Київської, Харківської, Дніпропетровської, Рівненської, Миколаївської, Херсонської та Одеської областей.

Днями пізніше прикордонники припинили ще одну спробу незаконного перетину кордону з Угорщиною. Вони затримали групу з сімнадцятьох чоловіків. Ухилянти заплатили до 12 тисяч доларів, щоб втекти з країни, але їм це не вдалось зробити.

Нагадаємо, на кордоні з Угорщиною у середу, 3 липня, ДПСУ затримала десять чоловіків, які намагались незаконно перетнути кордон з Угорщиною. Ухилянти заплатили до 10 тисяч доларів перевізникам за такий вояж. 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *