В Україні змінили час відключень світла 12 червня: коли діятимуть графіки

В Україні змінили час відключень світла 12 червня: коли діятимуть графіки - INFBusiness

У середу, 12 червня, світло в Україні вимикатимуть менше, ніж планувалося. Графіки стабілізаційних відключень діятимуть з 19:00 до 23:00. Це на чотири години менше, ніж очікувалося. 

Про це повідомляє ДТЕК у телеграм-каналі. За інформацією від Укренерго, графіки будуть застосовуватись з 19:00 до 23:00. 

Зазначимо, що вчора очікувалося, що графіки діятимуть з 15:00. Але в середу ДТЕК повідомили, що їх застосовуватимуть на дві години пізніше. Згодом їх посунули ще на дві години. 

Ситуація в енергетиці 

Зазначимо, що ситуація наразі і справді дуже важка.Зокрема, безліч українців зараз стикаються з постійними відключеннями електроенергії, які є нерідко досить тривалими. Втім, нещодавно в експлуатацію ввели додатковий блок АЕС після закінчення ремонту, що сприяло частковому полегшенню ситуації.

За даними прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, наразі в Україні повноцінно працюють лише 27% теплових електростанцій (ТЕС). Всі інші – зруйновано або пошкоджено. РФ вже зруйнувала близько половини від всієї генераційної спроможності України. Держава втратила 9,2 ГВт електроенергії. 

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *