Прикордонники затримали жителя Молдови за спробу переплисти Дністер, щоб побачитися з коханою українкою

Прикордонники затримали жителя Молдови за спробу переплисти Дністер, щоб побачитися з коханою українкою - INFBusiness

Неймовірна історія розігралася на березі Дністра: чоловік з Молдови, намагаючись дістатися до своєї української коханої, ризикнув переплисти річку. Попри заборону на в’їзд в Україну на 5 років, чоловік зважився на відчайдушний крок. Його затримали прикордонники після незаконного перетину кордону.

Про це повідомляє Держприкордонслужба. Повідомляється, що громадянин Молдови не зміг дочекатися закінчення цього терміну і вирішив переплисти Дністер, щоб побачитися з коханою в Україні. Тепер йому заборонили в’їзд ще на п’ять років, адже це вже не перше його порушення.

“Закоханий “Ромео в плавках” прямував до українки. Однак на березі на нього чекала не вона, а прикордонний наряд. Іноземцю доведеться відповідати перед законом, а заборона в’їзду в Україну для нього тепер – 10 років”, – кажуть у ДПСУ.

Іноземцю доведеться відповідати перед законом, а заборона вʼїзду в Україну для нього загалом становить 10 років.

Незаконний перетин кордону

Раніше прикордонники виявили двох чоловіків у мокрому одязі неподалік українсько-польського кордону. Зʼясувалося, що вони не збиралися втікти за кордон, а навпаки повернулися на Батьківщину з Польщі, нелегально перепливши річку Західний Буг. Але частіше українські чоловіки ризикують своїм життям, намагаючись нелегально покинути Україну на тлі мобілізації, перетнувши кордон, особливо через річку Тису. Там загинули близько 30 чоловіків за офіційними даними. Потопельників знаходять досі. А тим, кого піймали живим при спробі перетнути річку, видають повістки.

Нещодавно черговий українець намагався оригінальним чином покинути країну. 44-річний чоловік взяв паспорт своєї сестри, перевдягнувся у жінку та спробував перетнути кордон. Втім, до Румунії йому потрапити не вдалося – цьому завадили прикордонники.

16 травня Кабмін прийняв рішення, згідно з яким ухилянтів, яких правоохоронці спіймали на кордоні, будуть одразу відправляти до ТЦК. Це стосується тих військовозобов’язаних, які оголошені у розшук. За незаконний перетин кордону також передбачене адміністративне покарання.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *