Отримала 4 мільйони бойових виплат, а начальник не помітив: ДБР викрило зловживання у військовій частині на Одещині

Отримала 4 мільйони бойових виплат, а начальник не помітив: ДБР викрило зловживання у військовій частині на Одещині - INFBusiness

Працівники Державного б’ю розслідування 31 травня повідомили про підозру очільнику фінансово-економічної служби однієї з військових частин Одеської області. Він допустив привласнення бухгалтеркою понад 4 мільйони гривень бойових виплат, бо не перевіряв інформацію, яку йому надавали на підпис. 

Як йдеться у повідомленні ДБР, бухгалтерка протягом двох місяців вказувала у документах на виплату власний рахунок, на який згодом надходили гроші. Таким чином вона незаконно збагатилася на понад 4 мільйони гривень. Її керівник не перевіряв документи, які давали йому на затвердження, допустивши таким чином величезну розтрату. 

“Працівники ДБР спільно з СБУ повідомили про підозру начальнику фінансово-економічної служби однієї з військових частин Одещини, який допустив привласнення бухгалтером частини понад 4 млн грн виплат бійцям”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що проти бухгалтерки військової частини подано позов до суду. Ще один позов подали, щоб відшкодувати викрадені кошти. Начальнику фінансово-економічної служби повідомили про підозру через недбале ставлення до служби. Зловмисникам світить до 8 років ув’язнення.

“Процесуальне керівництво здійснює Одеська спеціалізована прокуратура у сфері оборони Південного регіону”, – додали у ДБР.

Отримала 4 мільйони бойових виплат, а керівник не помітив: ДБР викрило зловживання у військовій частині на Одещині 1

 Розслідування ДБР

Працівники ДБР викрили двох жінок-правоохоронниць, які за гроші продавали інформацію із баз даних прикордонної служби. В основному інформація стосувалася тих осіб, які планували незаконно перетнути кордон та втекти від мобілізації. Детективи ДБР з’ясували, що жінки не були знайомі, але в обох випадках діяли за схожою схемою.

Також заступник командира військової частини в Запорізькій області підозрюється в недбалому ставленні до служби. Через його недбалість військовослужбовиця, яка не з’являлася на службу, отримала майже 500 тисяч гривень бойових виплат.

Жінку перевели з однієї військової частини до іншої, але вона не поїхала на нове місце служби. Протягом п’яти місяців її відсутність не помічав заступник командира. Внаслідок цього жінці нараховували щомісячне грошове забезпечення, у тому числі бойові виплати, на загальну суму 495 тисяч гривень.

Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що ДБР повторно затримала горезвісного військкома Борисова. Його затримали прямо на виході з СІЗО.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *