На Івано-Франківщині жителі Ворохти перекрили дорогу та заблокувавали роботу місцевого ТЦК: що вимагали

На Івано-Франківщині жителі Ворохти перекрили дорогу та заблокувавали роботу місцевого ТЦК: що вимагали - INFBusiness

В четвер, 4 липня, жителі села Ворохта на Івано-Франківщині вийшли на протест, перекривши дорогу та заблокувавши роботу місцевого ТЦК. Причиною невдоволення стало переконання, що саме через дії воєнкомату до їх села не їдуть туристи. Це, у свою чергу, призводить до втрати доходів та занепаду селища.

Кадри протесту ширяться в Telegram-каналах. В ході протесту люди висловлювали стурбованість тим, що мобілізація чоловіків призводить до знелюднення села, що негативно впливає на туристичну індустрію, яка є основним джерелом доходу для місцевих жителів. Протестувальники закликали представників влади переглянути підходи до мобілізації та вжити заходів для збереження життєздатності села.

Telegram oembed: https://t.me/informator_live/2810

Останні скандали з участю працівників ТЦК

Напередодні в одному з ТЦК у Закарпатській області чоловік під час перебування порізав собі руки. Йому відразу надали медичну допомогу. Під час уточнення його військово-облікових даних постраждалий відмовився надавати дані та не приховував небажання служити, повідомили у Закарпатському обласному ТЦК та СП.

Також днями у Львові при затриманні співробітники ТЦК ледь не зламали чоловікові ногу. Вони били по ній дверми буса. Потім його все-таки забрали у військкомат, де завдали додаткових травм. Згодом чоловіка все ж відпустили та він записав відео, де розповів про знущання та побиття. 

Нагадаємо, що 11 червня в Одесі стався конфлікт між співробітниками ТЦК та бригадою швидкої допомоги. Медики приїхали за викликом у військкомат, але їх затримали й не відпускали. У результаті між сторонами зав’язалася бійка.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *