На iPhone зʼявилася гра Тиса: як не втопити свого ухилянта та що кажуть про неї прикордонники

На iPhone зʼявилася гра Тиса: як не втопити свого ухилянта та що кажуть про неї прикордонники - INFBusiness

На iPhone з’явилася нова гра під назвою “Тиса”, створена з відсилкою до річки, яка стала популярною на фоні історій з ухилянтами. Її основна мета – допомогти герою безпечно перетнути водойму. Гравці можуть керувати ходом переправи, уникаючи різних перешкод і небезпек.

Гра доступна лише для користувачів iPhone. Побавитися в неї та провести можуть навіть маленькі користувачі віком від чотирьох років.

У грі є можливість побачити рейтинг найуспішніших гравців. “Тиса” створена як інтерактивна ігрова платформа, що сприяє розвитку моторики та логічного мислення у дітей, а також навчає основ безпеки у віртуальному середовищі.

Як грати в “Тису” на iPhone

Розробник гри Владислав Брюховецький пропонує спробувати в грі перепливти річку тисячу разів. Зокрема, треба допомогти чоловічкові дістатися до іншого берега.

Щоб переплести річку, треба просто торкнутися кнопки, дуже швидко тапати і переплести на інший берег. Однак при цьому у грі є перешкоди – потужний потік води створює справжні випробування під час усієї подорожі.

В грі можна відкривати досягнення. Щоб це зробити, треба виконати різноманітні завдання.

Українські прикордонники вже відреагували на гру. А саме, пальцем вгору показали, що в ігри грати добре, а перепливати Тису насправді – ні.

тиса 1

Ухилянти і Тиса

Загалом з початку мобілізації в Україні в річці Тиса загинуло більше 30 осіб. Тільки в травні цього року були знайдені тіла десяти людей. Прикордонники закликають утримуватись від ризикованих спроб незаконного перетину кордону. 20 травня прикордонники знайшли тіло чоловіка, що потрапив у бурхливу течію Тиси на десять метрів від кордону з Румунією, ставши восьмою жертвою річки цього місяця.

Раніше, 17 травня, рятувальники також витягли з річки Тиса тіло людини, при ньому не було знайдено жодних документів, що ускладнює ідентифікацію.

Наприкінці квітня прикордонники вилучили з Тиси тіла двох чоловіків під час патрулювання українсько-румунського кордону. Особи загиблих залишаються невідомими, але, ймовірно, це були чоловіки, які намагалися уникнути мобілізації та нелегально потрапити до Європи. 18 березня у річці Тиса знайшли тіло 33-річного чоловіка з Харкова.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *