Морпіхи ЗСУ врятували п’ятьох цивільних, яких віднесло у відкрите море в Одесі

Морпіхи ЗСУ врятували п'ятьох цивільних, яких віднесло у відкрите море в Одесі - INFBusiness

В Одесі п’ятеро громадян, відпочиваючи на узбережжі Чорного моря, опинились у водяній пастці. Їх хвилями віднесло від берега у відкрите море. На допомогу прийшли морпіхи ЗСУ. 

Про подію повідомили Військово-Морські Сили ЗСУ у Telegram. Зазначається, що до військових звернулись представники рятувально-водолазної служби Одеської міськради. Вони попросили допомоги у порятунку людей, яких віднесло у відкрите море.

Морпіхи ЗСУ врятували п'ятьох цивільних, яких віднесло у відкрите море в Одесі 1

“Екіпажем одного з катерів національного флоту було проведено пошук та порятунок людей, що зазнали лиха на воді”, – йдеться у повідомленні. 

Моряки ЗСУ оперативно виявили п’ятьох осіб, які перебували у відкритому морі та доправили їх до берега. Вони показали фото цієї рятувальної операції, яка мала щасливий кінець.

Морпіхи ЗСУ врятували п'ятьох цивільних, яких віднесло у відкрите море в Одесі 2

Пляжний сезон в Одесі

Попри постійні обстріли з 8 червня в Одесі офіційно розпочався пляжний сезон. Першим відкрили пляж “Калетон”. Найближчим часом до нього приєднаються ще близько двох десятків зон відпочинку. Влада Одеси заявила, що жителі міста й області можуть безпечно відвідувати пляжі для купання і відпочинку. Начальник Одеської ОВА Олег Кіпер зазначив, що список пляжів буде доповнюватися в міру проходження перевірок.

Відомо, що відпочинок в Одесі організують 45 підприємців, які орендують пляжну зону. Практика показала, що сітки від мін, які використовували минулого літа, погано себе зарекомендували. Вони затримують у морі лише сміття, але міни такі загорожі перестрибують. Тому зараз шукають щось надійніше для захисту. Також на пляжах будуть бомбосховища. 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *