Лише три області України уникнуть аварійних відключень світла 2 червня – Укренерго

Лише три області України уникнуть аварійних відключень світла 2 червня - Укренерго - INFBusiness

У неділю, 2 червня, в Україні введуть вимушене аварійне відключення електроенергії через нічні атаки росіян. Компанія Укренерго повідомила, що уникнути вимкнення світла вдасться лише у Львівській, Волинській і Закарпатській областях. Енергетики лагодять пошкоджену систему, щоб заживити якнайбільше споживачів.

На сторінці Укренерго з’явилось оголошення про те, що в енергосистемі склалася важка ситуація через атаки росіян. Наслідки усуваються, але доведеться потерпіти без світла. 

Для об’єктів критичної інфораструктури, які виконують функцію життєзабезпечення населення, світло не вимикатимуть. Жителі Львівської, Волинської і Закарпатської областей також уникнуть аварійних відключень. 

В Укренерго заявили про аварійні відключення світла по всій Україні 2 червня: їх уникнуть лише три області 1

Ситуація в енергетиці

Напередодні ввечері Укренерго повідомляло, що 2 червня з 01:00 до 05:00 та з 19 до 24 години для побутових та промислових споживачів в усіх регіонах України будуть діяти ліміти на споживання електроенергії. Це значить, що в ці години є ймовірність відключення світла.   

В Україні через атаки російських окупантів вимушені запроваджувати відключення світла для населення та промисловості. У певні дні електроенергію не подають за графіком. Однак, якщо виникає форс-мажорна ситуація, то застосовують аварійні відключення. 

Нагадаємо,  з 1 червня підскочив тариф на електроенергію для населення на 64%. Якщо до  31 травня 2024 року тариф на електроенергію для побутових споживачів був 2,64 грн/кВт·год, то з 1 червня цього року ціна на електроенергію для українців складає 4,32 грн/кВт-год. Людей просять подавати показники лічильника до 3 числа щомісяця, не затягуючи. 

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *