Комік Фелікс Редька закликав відчепитися від батьків, які говорять з дітьми російською: у твітері його назвали малоросом

Комік Фелікс Редька закликав відчепитися від батьків, які говорять з дітьми російською: у твітері його назвали малоросом - INFBusiness

Український стендап-комік Фелікс Редька закликав перестати чіплятися до громадян, які продовжують у побуті розмовляти українською мовою. Каже, що вони мають право розмовляти так, як їм зручно. За його словами, ці люди згодом зіштовхнуться з негативними наслідками свого вибору. 

Про це він заявив в інтерв’ю на YouTube-каналі “Розмова”. Однак у соцмережах з ним не погодилися і обрушили на стендапера шквал критики.

 

Редька заявив, що його дратує, коли люди з агресією вказують, якою мовою іншим спілкуватися у побуті. Зокрема, зі своїми дітьми. На його думку, кожен має право розмовляти тією мовою, якою зручно. Водночас він не відкинув, що в разі незнання української мовою людина може зіштовхнутися з певними негативними наслідками.

“Це не твоя дитина, не твоє життя, він сам розбереться. Якщо в результаті цього (спілкування російською мовою – ред.) дитина не буде знати українську мову і буде відчути складнощі при соціалізації, вступі в університет – це буде відповідальність цієї людини”, – зауважив комік.

У соцмережах же одразу відреагували українці та вибухнули критикою у бік артиста. Зокрема, йому у нецензурній формі нагадали, що раніше за українську мову цькували. Коміка вкотре назвали “малоросом”, а також людиною, яка буцімто не розуміє причинно-наслідкових зв’язків.

Комік Фелікс Редька закликав відчепитися від батьків, які говорять з дітьми російською: його назвали малоросом 1

Комік Фелікс Редька закликав відчепитися від батьків, які говорять з дітьми російською: його назвали малоросом 2

Комік Фелікс Редька закликав відчепитися від батьків, які говорять з дітьми російською: його назвали малоросом 3

У відповідь Фелікс Редька зареєструвався у соцмережі X (Twitter) та опублікував провокативний допис. Він попросив дати відгуки на його інтерв’ю і написав це російською мовою.

Комік Фелікс Редька закликав відчепитися від батьків, які говорять з дітьми російською: його назвали малоросом 4

Після цього критики в його бік стало більше, а велика кількість користувачів посилає його у нецензурному напрямку (за російським кораблем). Втім, дехто написав, що комік всього лише пропонує не лізти в життя інших людей та не розповідати, що і як їм робити.

Комік Фелікс Редька закликав відчепитися від батьків, які говорять з дітьми російською: його назвали малоросом 5

Комік Фелікс Редька закликав відчепитися від батьків, які говорять з дітьми російською: його назвали малоросом 6

Комік Фелікс Редька закликав відчепитися від батьків, які говорять з дітьми російською: його назвали малоросом 7

Комік Фелікс Редька закликав відчепитися від батьків, які говорять з дітьми російською: його назвали малоросом 8

Не перший скандал з Феліксом Редькою

Популярний стендап-комік Фелікс Редька не вперше потрапив у скандал через мовне питання. У 2023 році під час його виступу у Львові він розмірковував щодо лагідної українізації та іронізував над висловом “скільки ще має впасти бомб, щоб ви перестали говорити російською”.

Втім, глядачі і так критикували його, а згодом дискусія перейшла у соцмережі. Обурені люди заявляли, що російську треба забути і спілкуватися виключно українською. 

Пізніше до теми підключилася і мовознавиця Ірина Фаріон. Вона назвала Редьку “доконаним рабом і жераком із Сум”. 

Також зазначимо, що у Києві внаслідок масованого російського обстрілу кількість жертв атаки постійно зростає. Вже відомо про п’ятнадцять загиблих. Під завалами уражених будівель можуть перебувати люди. Зокрема людей шукають у пошкодженій Росією дитячій лікарні “Охматдит”. Рятувальники застосовують спецтехніку.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *