Клуб білого бізнесу Гетманцева: експерт спрогнозував, чи оскаржать депутати скандальний законопроєкт

Клуб білого бізнесу Гетманцева: експерт спрогнозував, чи оскаржать депутати скандальний законопроєкт - INFBusiness

Голова руху SaveФОП Сергій Доротич вважає, що народні депутати навряд чи оскаржать законопроєкт голови податкового комітету ВР Данила Гетманцева про так званий Клуб білого бізнесу. Попри те, що економічні експерти й підприємці в один голос критикують документ, парламентарі можуть це проігнорувати. А президент України теж не ветуватиме його. 

У коментарі для видання УНН Доротич зауважив, що експертне середовище попередило про всі ризики, які несе цей закон. Але Верховна Рада вже прийняла його за основу, а ті депутати, що не голосували за документ, особливої активності не проявляють.  

“Я не вірю у те, що законопроєкт про Клуб білого бізнесу буде оскаржений у Конституційному Суді України. Наразі у таких діях немає перспектив, тому навряд чи депутати подадуть скаргу”, – сказав він. 

Підприємець також вважає, що президент України Володимир Зеленський не ветуватиме цей закон. він нагадав, що усі ідеї Гетманцева глава держави схвалює. 

“Знаєте, споглядаючи на те, як себе веде Гетманцев, і споглядаючи на практику попередніх років, коли президент підписував усе, на чому наполягав і що відстоював Гетманцев, – у мене немає сумнівів, що зазначений законопроєкт буде підписаний”, – підсумував Доротич.

Привілеї для своїх 

Верховна Рада України ухвалила в цілому скандальний законопроєкт голови податкового комітету парламенту Данила Гетманцева про так званий Клуб білого бізнесу. Документ розкритикували як колеги Гетманцева по парламенту, так і експерти. Пояснюють, що за красивими словами про прозорі податки криється лобіювання інтересів бізнесменів, наближених до кола Гетманцева. Щобільше, у юридичних висновках було вказано, що він не відповідає законодавству України і містить дискримінаційні пункти щодо бізнес-середовища.

Як писав Інформатор, Гетманцев анонсував значне підвищення податків для українців. Зокрема, піднімуть військовий збір, який громадяни України сплачують з 2014 року. Голова фінкомітету каже, що його пропозиції будуть радикальними.

Нагадаємо, Гетманцев заявив, що не бачить іншого виходу для фінансування Сил оборони, крім підвищення податків. Він хоче зібрати 300 мільярдів гривень. Водночас бізнесмени просять пояснити, куди ж тоді йдуть гроші, які постійно виділяють західні партнери. 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *