Дуже зручні пляжі для висадки десанту: Кіпер пояснив, чому не відкриють сезон на популярному курорті біля Одеси

Дуже зручні пляжі для висадки десанту: Кіпер пояснив, чому не відкриють сезон на популярному курорті біля Одеси - INFBusiness

В Одеській області 8 червня офіційно відкриють пляжний сезон. Серед курортів, де влада дозволяє купатися і засмагати, не буде популярної серед Українців Затоки. Влада області пояснила, що зручні пляжі у цьому місці є ідеальним майданчиком для висадки російського десанту – і такі плани у ворога на початку війни були. 

Одеський губернатор вважає, що зараз росіяни навряд чи виношують такі плани. Але з міркувань безпеки влада вирішила не ризикувати життями відпочивальників. 

“У Затоці були питання на початку війни щодо можливості висадки десанту. Там дуже зручні круті піщані пляжі, де можуть висадити десант, тому сьогодні там стоїть питання небезпеки, яке вивчатиметься. Сьогодні це нереально, я думаю, але все ж вирішили не відкривати тут пляжі”, – заявив Кіпер. 

Пляжний сезон-2024 на Одещині

Раніше Інформатор повідомляв, що, попри постійні обстріли, в Одеській області все ж таки хоче відкрити для людей пляжі. Зараз вирішуються організаційні питання щодо убезпечення відпочивальників. Планується, що загалом в області запрацюють 20 пляжів. Найбільше локацій місцева влада готує в Одеському та Ізмаїльському районах.

Відомо, що відпочинок в Одесі організують 45 підприємців, які орендують пляжну зону. Практика показала, що сітки від мін, які використовували минулого літа, погано себе зарекомендували. Вони затримують у морі лише сміття, але міни такі загорожі перестрибують. Тому зараз шукають щось надійніше для захисту. І, звісно, будуть бомбосховища. 

Нагадаємо, у 2023 році пляжний сезон в Одеській області відкрили лише у серпні. Ситуація в області була вкрай напруженою, тому до цього часу засмагати й купатися в морі влада не дозволяла. 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *