Дмитро Вербицький все: скандальновідомого заступника генпрокурора звільнили з посади

Дмитро Вербицький все: скандальновідомого заступника генпрокурора звільнили з посади - INFBusiness

1 липня посаду заступника генпрокурора України втратив Дмитро Вербицький. Його офіційно звільнили, а напередодні він потрапив у серйозний скандал зі збагаченням майном, вартістю понад 50 млн грн.

Про звільнення Дмитра Вербицького повідомив Офіс Генпрокурора. Зазначається, що Вербицького звільнили з посади за власним бажанням 1 липня. Відповідний наказ вже підписаний генпрокурором Андрієм Костіним. 

Дмитра Вербицького звільнено з посади заступника Генпрокурора 1

“Генеральний прокурор Андрій Костін 01.07.2024 підписав наказ про звільнення за власним бажанням з адміністративної посади заступника Генерального прокурора Дмитра Вербицького”, – йдеться у повідомленні Офісу Генпрокурора.

 Дмитро Вербицький і скандал

Дмитра Вербицького призначили на посаду заступника генерального прокурора у вересні 2022 року. До його повноважень входила боротьба з економічними злочинами, зокрема з ухиленням від сплати податків. Відповідав Вербицький і за захист інвестицій.

У травні 2024 року журналісти з’ясували, що Вербицький змінив місце проживання, переїхавши до розкішного будинку в елітному котеджному містечку Києва. Це житло, як з’ясувалося, придбав його племінник за довіреністю від одеського бізнесмена за понад 2 мільйони гривень. Ціна покупки виявилася значно нижчою за ринкову вартість, згідно з розслідуванням “Схем”.

Крім того, журналісти дізналися, що Христина Ільницька, з якою Вербицький перебуває у стосунках, є власницею майна на суму щонайменше 52 мільйони гривень, не маючи достатніх офіційних доходів для таких покупок. Згодом дівчина Вербицького відхрестилася від звинувачень у своєму багатстві, заявивши, що все майно було придбано за власні кошти.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *