Укрзалізниця запустила новий сервіс для родичів поранених військових – що саме та як скористуватися

Укрзалізниця запустила новий сервіс для родичів поранених військових - що саме та як скористуватися - INFBusiness

В Україні родичі військових можуть скористатися новим сервісом Укрзалізниці. Якщо ваших рідних, які проходять реабілітацію після поранень, терміново перевозять медичними поїздами, а квитків у цей момент немає, то можна оформити заявку для викупу спеціальної броні. Про це 11 червня повідомили у пресслужбі перевізника. 

Вказується, що поїзди Укрзалізниці продовжують евакуацію поранених захисників. Вони повністю автономні й оснащені всім, що необхідно для безпечного перевезення та надання медичної допомоги. Але з міркувань безпеки тут не передбачені місця для проїзду родичів поранених військових.

Тож якщо ваших рідних, які проходять реабілітацію після поранень, терміново перевозять нашими медичними поїздами, а квитків у цей момент немає, то можна оформити заявку телефоном 0800 503 222 або на сайті. Для викупу спеціальної броні в касі необхідно надати оригінал або копію посвідчення УБД вашого пораненого родича, а також документ, що підтверджує вашу спорідненість. 

Про послугу “Квитки для військовослужбовців та їх сімей”

Послуга доступна для членів сімей військовослужбовців першого ступеня споріднення: батьків, дружин або чоловіків, дітей, у тому числі усиновлених. Ви можете подати заявку не пізніше, ніж за 6 годин до відправлення поїзда, і оплатити квитки в касі не пізніше, ніж за 1 годину до відправлення.

УЗ отримає кошти на відновлення залізничної інфраструктури

Швейцарія у 2024 році надасть додаткові грантові кошти в сумі 10 мільйонів швейцарських франків на відновлення залізничної інфраструктури України. Це передбачає постачання рейкових скріплень у 2024-2025 роках для відновлення залізничної інфраструктури, насамперед на напрямках транспортних коридорів, які межують з країнами ЄС: Словаччиною, Румунією, Угорщиною, Польщею, у напрямку портів та Транс’європейської транспортної мережі (TEN-T). Зокрема, роботи заплановані на таких напрямках: Київ – Жмеринка – Підволочиськ – Львів, Жмеринка – Вапнярка – Одеса; Київ – Гребінка – Красноград – Лозова; Львів – Ужгород; Київ – Миронівка – П’ятихатки – Чаплине. Укрзалізниця планує, використовуючи зазначені скріплення, відновити загалом 230 кілометрів залізничної інфраструктури та підвищити швидкість і пропускну спроможність.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *