У Binance створили альянс підтримки для Web3-стартапів: що отримають розробники

У Binance створили альянс підтримки для Web3-стартапів: що отримають розробники - INFBusiness

Екосистема BNB Chain та Binance Labs запустили BNB Incubation Alliance. Проєкт спрямовано на допомогу Web3-проєктам, які перебувають на ранній стадії. Фахівці будуть обирати найперспективніші проєкти, і згодом – надавати різні послуги на суму до 300 тисяч доларів (в якості гранту). У біржі Binance розповіли, де проводитимуть перші зустрічі в рамках проєкту.

Як пояснили в Binance, обирати найбільш перспективні проєкти будуть на серії глобальних заходів. Вони будуть проводитися спільно з провідними венчурними фондами та спільнотами розробників. Найближчі заходи, де будуть обирати проєкти:

  • EthCC 2024 у Бельгії (липень);
  • Bitcoin 2024, США (липень);
  • Token 2049, Сінгапур (вересень);
  • Binance Blockchain Week, ОАЕ (жовтень);
  • DevCon та ETHGlobal, Таїланд (листопад).

AllTimeHalf DMS0 Ті стартапи, які переможуть у відборі, отримають прямий доступ до програми BNB Chain MVB та пакет Launch-as-a-Service. Йдеться, зокрема, про налагодження зв’язків із партнерами, потенційні взаємні інтеграції, аудит безпеки та покриття низки інших послуг.

“Інкубаційний альянс BNB займається просуванням блокчейн-інновацій на ранніх стадіях. Проводячи різноманітні заходи, BNB Incubation Alliance ще більше зміцнює прагнення BNB Chain до інкубації, навчання та розвитку нового покоління талантів у сфері блокчейну. Разом ми будуємо майбутнє, щоб пришвидшити ваш шлях до Web3, надаючи підтримку та ресурси, необхідні для карколомного зростання та інновацій”, – зазначили в Binance.

Зазначається, що це послуги на суму до 300 тисяч доларів США. Слід зазначити, що за результатами відбору сьомого сезону MVB 13 ранніх Web3-проєктів брали участь у 10-тижневому акселераторі. Тоді програма містила воркшопи під керівництвом експертів та менторську підтримку. У фіналі фахівці біржі ухвалювали рішення, враховуючи показники ефективності проєктів.

Гендиректор Binance заявив, що криптовалюта вже почала епоху “ранньої більшості”   

Нещодавно стало відомо, що біржа Binance досягла 200 мільйонів користувачів у всьому світі. Генеральний директор Річард Тенг підкреслив, що індустрія цифрових активів уже переросла етап “ранніх послідовників”. Тепер, на його думку, вже настав етап “ранньої більшості”. 

“Ця віха — не просто тріумф для Binance. Це також ознака потужного зростання та зрілості ширшого криптосектору. … Це відображає перехід від “перших користувачів” криптовалюти до “першої більшості”, що вказує на те, що все більше і більше населення планети розігрівається до криптовалюти та її безмежних можливостей”, – підкреслив гендиректор біржі.   

Він також додав, що в біржі є великі плани. Зокрема, залучити мільярд користувачів. Втім цей шлях, визнає Тенг, буде непростим. Для того щонайменше буде потрібно впроваджувати цифрові активи, маючи політичну підтримку, а також підтримку світових регуляторів.   

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *