Українська машина для розмінування частково пройшла сертифікацію

Українська машина для розмінування частково пройшла сертифікацію - INFBusiness

Українська компанія «А3Tech-Україна», що здійснює крупновузлове збирання та часткове виготовлення хорватських машин DOK-ING, отримала сертифікат відповідності для важкої машини для розмінування MV-10.

Підприємство має замовлення на виробництво восьми таких машин. Перший екземпляр, виготовлений за кошти, зібрані в межах ініціативи UNITED24, вже отримали українські сапери, говориться у повідомленні Міністерства економіки України. 

«Для нас важливо, що саме українське підприємство виготовляє компоненти та збирає машини, які розміновують нашу землю. Запит на подібну техніку для гуманітарного розмінування з боку саперів дуже високий, і ми розраховуємо, що завдяки підтримці партнерів з одного боку і спроможностям українських виробників — з іншого, зможемо як наростити кількість машин для розмінування, що працюють у полях, так і підвищити якість їх обслуговування», — прокоментувала перший віцепрем’єр-міністр — міністр економіки України Юлія Свириденко.

«A3tech» уже зараз виготовляє до 40% компонентів до робочого органу MV-10 і до кінця року планує збільшити цей показник до 100%. До роботи над цими машинами на субпідряді залучили ще два українські підприємства. Вони виробляють частину комплектуючих до машин та тралів для їхнього перевезення. Загалом компанія спроможна на рік виготовляти до 60 машин для розмінування MV-10.

Зараз в Україні працює 17 важких машин розмінування DOK-ING MV-10. Фахівці ДСНС, ДССТ та Швейцарського фонду з протимінної діяльності використовують ці машини переважно у Миколаївській, Херсонській та Харківській областях. Станом на кінець травня з допомогою цих машин очищено 850 га українських земель і знищено понад 4,5 тис. мін, касетних боєприпасів та інших видів вибухонебезпечних предметів.

Уточнюється, що DOK-ING MV-10 — важка машина для розмінування з подвійним робочим комплектом: ланцюговим механізмом та фрезою. Здатна витримувати підрив протитанкової міни. Використовується для очищення територій від різних типів мін та вибухонебезпечних предметів. MV-10 може очищувати до 3000 м² за годину. Може працювати як на рівнинній поверхні, так і на схилах.

Источник: www.agroportal.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *