У НІБУЛОНі стартували жнива-2024

У НІБУЛОНі стартували жнива-2024 - INFBusiness

Цьогоріч на полях «НІБУЛОНу» до збирання підлягає 13,5 тис. га ранніх зернових культур. Першими в поля вийшли аграрії Миколаївського кластеру філій «Снігурівська» та «Прибужанівська» для збору врожаю пшениці та ріпаку. Згодом жнива розпочнуться і на інших філіях, розташованих північніше.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці Nibulon.

До старту жнив компанія провела ретельну підготовчу роботу, врахувавши можливі форс-мажори у вигляді примх природи. Тому, коли на півдні Миколаївщини через посуху пшениця дозріла на тиждень раніше середньорічних показників, інженерна служба компанії була напоготові і встигла підготувати збиральну техніку.

Завдяки своєчасним діям увесь комплекс збиральних робіт наразі проводиться вчасно й організовано. Разом із тим почали готувати ґрунт під посів озимих культур.

«Окремо підкреслимо повну готовність до збиральної кампанії автопарку сільгосптехніки «НІБУЛОНу». Так, цього року в ній беруть участь 10 новопридбаних комбайнів CLAAS від провідного німецького виробника. Усього на півдні в збиранні задіяні 20 власних комбайнів і 7 бункерів-перевантажувачів», – повідомили в компанії.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *