Підвищення акцизу на пальне погіршить і без того складну ситуацію в агросекторі

Підвищення акцизу на пальне погіршить і без того складну ситуацію в агросекторі - INFBusiness

Підвищення акцизу на дизель та бензин, яке ініціює влада, призведе до погіршення ситуації в аграрній галузі, адже вже зараз сільгоспвиробники працюють на межі збитковості.

Тому Українська зернова асоціація (УЗА) звернулася до уряду з проханням переглянути рішення щодо підвищення тарифів на пальне, пише УНІАН.

«Подорожчання пального буде дуже болючим, оскільки сільгоспвиробники працюють у воєнному режимі, там, де дуже складно залучити кошти. Банки майже не фінансують галузь. Завдяки державі продовжили кредити «7-5-9%». Але ми, як Українська зернова асоціація, звернулися до уряду з проханням переглянути підняття акцизних ставок», — пояснив президент УЗА Михайло Горбачьов.

За його словами, сільгоспвиробники вже минулого сезону працювали майже по всіх сільськогосподарських культурах у збиток, і подальше подорожчання пального ще більше погіршить ситуацію в галузі. 

«Тому ми просимо, щоб фермери продовжували працювати хоч у якихось прибуткових межах і не зменшували посівні площі. Ми і так втратили 6 млн га, які під окупацією. Сьогодні фермерам дуже важко знаходити кошти і на добрива, і на насіння. А якщо здорожчає паливо — їм буде ще важче», — резюмував Горбачьов. 

Источник: www.agroportal.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *