DFC виділить понад $300 млн для страхування політичних ризиків українських агрокомпаній

DFC виділить понад $300 млн для страхування політичних ризиків українських агрокомпаній - INFBusiness

Міжнародна фінансова корпорація розвитку США (DFC) оголосила про створення інструменту, який дозволить надавати страхування від DFC не лише для інвесторів на залучення інвестицій, але і для малого і середнього бізнесу, через перестрахування українських страхових компаній.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Мінекономіки.

Розмір фінансування виділений для цього інструменту – $50 млн.

Про це йшлося під час зустрічі в Міністерки економіки України Юлії Свириденко та виконавчого директора Американської корпорації з фінансування міжнародного розвитку (DFC) Скотта Нейтана. 

Крім того, за словами Скотта Нейтана, DFC оголосила про новий пакет фінансування, який включає операції зі страхування політичних ризиків для українських компаній, які працюють в агросекторі та виробництві на понад $300 млн.

«Розширення інструментів страхування від воєнних ризиків – важливий вклад у те, аби іноземні інвестиції заходили на український ринок й українські бізнеси інвестували вдома, не чекаючи завершення війни. Під час URC партнери із DFC оголосили про страхування двох нових компаній – виробника та компанії із агросектору. Для нас це дуже важливий крок для підтримки виробників, а відповідно, розвитку економіки», – повідомила Юлія Свириденко. 

Загалом, сума операцій DFC в Україні з моменту повномасштабного вторгнення росії склала $848 доларів США.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *