Держава покриватиме 50% витрат на створення індустріальних парків

Держава покриватиме 50% витрат на створення індустріальних парків - INFBusiness

Уряд України планує стимулювати розвиток індустріальних парків.

Про це йдеться у повідомленні Мінекономіки, яке презентувало проєкт оновленого порядку надання державного стимулювання створення та функціонування індустріальних парків.

«Співпраця між державними органами, бізнесом та міжнародними партнерами є ключем до успішного розвитку мережі індустріальних парків. Лише спільними зусиллями ми можемо створити сприятливі умови для учасників парків, що позитивно вплине на економіку України та підвищить її конкурентоспроможність на міжнародній арені», — зазначив заступник міністра економіки України Віталій Кіндратів.

Зазначається, що оновлений порядок буде впроваджено найближчим часом після затвердження відповідної постанови уряду, яка наразі проходить фінальні узгодження з іншими міністерствами.

Так, передбачено зміни в нормативній базі та механізми державного стимулювання для індустріальних парків в Україні. 

Програма передбачає стимулювання для облаштування інфраструктури індустріальних парків та компенсацію витрат на підключення до інженерних мереж. Один заявник зможе отримати до 150 млн грн на індустріальний парк, державне стимулювання покриватиме 50% вартості проєкту (80% для деокупованих територій).

«Для отримання державного стимулювання заявники повинні відповідати кільком критеріям, серед яких включення парку до Реєстру індустріальних парків, відсутність заборгованостей і відкритих проваджень у справі про банкрутство. Заявка на отримання коштів подається до уповноваженого банку, який здійснює перевірку документів та передає їх до Мінекономіки для прийняття рішення», — зазначили у міністерстві.

Источник: www.agroportal.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *