Ціни на кукурудзу продовжують знижуватися в міру зниження експортного попиту

Ціни на кукурудзу продовжують знижуватися в міру зниження експортного попиту - INFBusiness

Україна експортує більше 3 млн тонн кукурудзи на місяць третій місяць поспіль. Загальний експорт з вересня 2023 по травень 2024 склав 23,7 млн тонн, що залишає потенціал до експорту близько 3 млн. тонн на період до вересня. Обмежена пропозиція старого врожаю на локальному ринку збалансована зі зменшеним попитом з боку трейдерів, які переорієнтовуються на програми нового врожаю.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис в telegram каналі SPIKE BROKERS.

Ціни на кукурудзу з поставкою в морські порти у червні продовжили зниження та торгувалися нижче $180. Західний кордон торгувався в межах €185-190 за завантаження в європотяг у липні та серпні. Новий врожай у напрямку морських портів торгувався в межах $178-182 з поставкою жовтень-грудень. Західний кордон купував кукурудзу нового врожаю в межах €174-176 за завантаження в європотяг на жовтень-грудень.

Гравці ринку в очікуванні нового врожаю пшениці. Погодні умови позитивно впливають на ймовірність збільшення пропорції продовольчої пшениці відносно фуражної. Новий врожай активно торгується в напрямку морських портів у межах $200-205 за фуражну пшеницю та $210-215 за продовольчу, залежно від періоду поставки та якості. Західний кордон активно торгує продовольчу пшеницю з білком 11% по ціні €185-190, а фуражну пшеницю — €175-180 FCA за завантаження в європотяг.

Переробні заводи в пошуках залишків соняшнику старого врожаю по цінах у межах 20 тис. грн. Новий врожай соняшнику торгується на рівні цін старого врожаю з поставкою вересень-жовтень.

Європейські гравці ринку прогнозують зниження виробництва ріпаку в Європі до 18 млн тонн проти попередніх оцінок на рівні 19 млн тонн. Водночас наближення нового врожаю змусило знизитися котирування ріпаку на біржі MATIF на €30 за тонну порівняно з минулим тижнем.

Ціни на сою знизилися під тиском глобальної пропозиції з боку Південної Америки та хороших перспектив посівної компанії сої в США.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *