Зеленський зустрівся із заступником голови Меджлісу, якого звільнили з російського полону

Зеленський зустрівся із заступником голови Меджлісу, якого звільнили з російського полону

Зеленський зустрівся із заступником голови Меджлісу, якого звільнили з російського полону - INFBusiness

Фото: President.gov.ua

У суботу, 29 червня, український лідер Володимир Зеленський зустрівся зі звільненим із російського полону заступником голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріманом Джелялом. Про це повідомив Зеленський у Telegram.

– З полону Джелял надсилав листи. І в одному з них він написав: “Ми боремося не тільки за цілісність територій, а й за єдність нашого суспільства, нашої прекрасної, сильної нації. Важливі слова, які нагадують, що в єдності, всі разом ми можемо досягти навіть найскладніших результатів обов’язково повернемо безпеку всім нашим людям та світ Україні. Дякую кожному, хто допомагає.

Зеленський каже, що отримував листи заступника голови Меджлісу. Він також опублікував відео зустрічі. Минулого разу вони бачилися на саміті Кримської платформи у 2021 році, після повернення з якого Джеляла затримали.

  • 28 червня Україні вдалося повернути з полону 90 військових та 10 цивільних людей. Серед них заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу, захоплений у Криму ще 2021 року, Наріман Джелял та священики Української греко-католицької церкви, захоплені у Бердянську за опір окупантам.
  • Сам факт утримання громадянських українців у російському полоні свідчить про геноцидний характер війни, наголосив представник ГУР МОУ, представник Координаційного штабу, капітан Андрій Юсов.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *