Україна готується до подальшої активності ворога, чітко розуміючи його завдання, – Зеленський

Україна готується до подальшої активності ворога, чітко розуміючи його завдання, – Зеленський

Україна готується до подальшої активності ворога, чітко розуміючи його завдання, - Зеленський - INFBusiness

Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

Сили оборони України готуються до подальшої активності російських військ на фронті. Україна розуміє їхні завдання та наміри та готова протистояти. Про це заявив президент Володимир Зеленський у вечірньому відеозверненні.

За словами Зеленського, сьогодні він заслухав доповіді головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського, начальника Генштабу Анатолія Баргилевича, а також міністра оборони Рустема Умерова щодо ситуації на фронті та подальших дій українських військ. Обговорили ситуацію на всіх напрямках.

Україна готується до подальшої активності ворога, чітко розуміючи його завдання, - Зеленський - INFBusiness

– Готуємось і до подальшої активності ворога – чітко розуміємо, які завдання і з якою метою Путін ставить свою армію. Буде йому наша відповідь – обов’язково, – зазначив президент. – І так само готуємо наші дипломатичні відповіді на російські спроби послабити саміт світу, який уже за два тижні розпочнеться. Зірвати Саміт Росія вже не зможе, хоч і дуже намагається це зробити. Тисне на лідерів, відверто загрожує різним державам дестабілізацією.

Він зазначив, що світ дав державі-терористу надто багато часу. На жаль, зло вміє адаптуватися і зараз використовує свої ресурси, щоб розколоти світ і не дати змусити Росію миру.

  • Глобальний саміт світу відбудеться у Швейцарії 15-16 червня. Мета заходу – створити форум для діалогу на високому рівні щодо шляхів досягнення миру для України. На нього Україна та Швейцарія запросили понад 160 делегацій.
  • 3 травня Зеленський заявив, що на саміті світу, який відбудеться у Швейцарії, Україна планує зосередитись на трьох основних питаннях. Йдеться про енергетичну та ядерну безпеку, вільне судноплавство, обмін полоненими та депортованими Росією дітьми.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *