У Парижі після першого туру дострокових парламентських виборів спалахнули протести

У Парижі після першого туру дострокових парламентських виборів розпочались протести

У Парижі після першого туру дострокових парламентських виборів спалахнули протести - INFBusiness

Фото: кадр з youtube.com/watch?v=2ULUGZ_Xuwg

У Франції пройшов перший тур парламентських виборів, у результаті якої перемогу здобула ультраправа партія «Національне об’єднання» на чолі з Марін Ле Пен. Як повідомляє France 24, після цього ввечері у неділю, 30 червня, в Парижі спалахнули масові протести.

Більшість протестантів – молоді люди, які є прихильниками «Нового народного фронту» – альянсу лівих політсил, до якого входять французькі соціалісти, комуністи, зелені та партія «Франція нескорена». Вони зібрались на столичній площі Республіки у Парижі.  

Мітингувальники скандують гасла на кшталт «Фашисти – геть!». Одна з учасниць протесту – 18-річна дівчина – зазначила, що глибоко розчарована результатами і буде «ходити від дверей до дверей», щоб переконати людей проголосувати в другому турі, інакше вона буде жити «у Франції, яка не є тією Францією, в якій вона сподівалася жити».

У Парижі після першого туру дострокових парламентських виборів спалахнули протести - INFBusiness

  • Президент Франції Еммануель Макрон після провалу на виборах до Європалатенту оголосив, що розпускає Національні збори і призначає дострокові парламентські вибори, які пройдуть 30 червня і 7 липня. 
  • 26 червня новим генеральним секретарем Ради Європи обрали колишнього президента Швейцарії Алена Берсе. У другому турі голосування на літній сесії ПАРЄ у Страсбурзі за нього віддали 114 голосів. 

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *