Веніславський прокоментував питання економічного бронювання

Наразі питання щодо економічного бронювання розглядається, втім напрацьованих алгоритмів поки що немає.

8012_5b669f80f527a97320983e6267ee6434.jpg (30.61 Kb)

Про це розповів член комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки, народний депутат Федір Веніславський в інтерв’ю РБК-Україна.

«Питання щодо економічного бронювання розглядається. Воно з точки зору багатьох представників виконавчої влади є актуальним, але якихось вже напрацьованих алгоритмів, які б нам дозволили сказати, що воно буде запроваджено, наразі немає», — заявив Веніславський.

Зокрема він зауважив, що це питання навряд чи безболісно пройде у парламенті через свою сенситивність, а також наслідки з точки зору соціальної справедливості та відповідності Конституції. У зв’язку з чим ймовірно економічне бронювання не буде введено в короткостроковій перспективі.

«Наприклад, як я вже неодноразово говорив, на мою думку, це може не відповідати Конституції України, тому що буде порушено принцип рівності. Наші колеги з комітету економічного розвитку вважають, що це потрібно, тому що економіка потребує підтримки», — пояснив народний депутат.

За словами Веніславського, введення економічного бронювання дозволило б стимулювати розвиток економіки й забезпечити надходження податків, за які, наприклад, закуповуватиметься зброя, виплачуватиметься заробітна плата й грошове забезпечення наших бійців.

«Це питання дуже складне, неоднозначне, але говорити про те, що вже є якісь ідеї, як його вирішити, на даний момент я не можу», — відзначив Веніславський.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *