Суд визнав незаконним звільнення Пацкана з посади голови Рахункової палати

Суд визнав незаконним звільнення Пацкана з посади голови Рахункової палати

Суд визнав незаконним звільнення Пацкана з посади голови Рахункової палати - INFBusiness

Фото: .facebook.com/valerij.packan

У четвер, 27 червня, Верховний суд України ухвалив рішення про скасування постанови Верховної Ради про недовіру Валерію Пацкану та звільнення його з посади голови Рахункової палати. Про це Валерій Пацкан повідомив у фейсбуці, він також опублікував копію рішення суду.

– Верховний суд визнав протиправною та скасував постанову Верховної Ради України від 10 квітня 2023 р. “Про висловлення недовіри Пацкану В.В.”, – написав Пацкан. – Це чергове рішення суду щодо відновлення справедливості у справі на замовлення проти мене.

Він нагадав, що раніше Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду визнала його невинуватим і закрила справу через відсутність у діях складу кримінального злочину. Пацкан зазначив, що “нардепи, які тиснули на кнопку за його відставку, виконували це замовлення. Замовники – дійові особи, яких ми повинні перевірити щодо зловживання та неефективного використання бюджетних коштів”.

  • 10 квітня 2023 року Рада звільнила з посади голову Рахункової палати Валерія Пацкана.
  • 9 жовтня 2023 року ВАКС визнав Пацкана винним у зловживанні службовим становищем при отриманні незаконної компенсації за житло, засудив до двох років обмеження волі, звільнивши одночасно від відбування покарання у зв’язку із закінченням строків давності.
  • Вирок ВАКС було оскаржено в Апеляційній палаті суду, і 25 квітня та закрила кримінальне провадження у зв’язку з відсутністю у діях Пацкана складу злочину.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *