На фронті загинув Олександр Петраковський, співробітник Українських Новин

Співробітник інформаційного агентства “Українські Новини” загинув під Часовим Яром

На фронті загинув Олександр Петраковський, співробітник Українських Новин - INFBusiness

Фото: facebook.com/denys.ivanesko

У боях під Часовим Яром загинув співробітник “Українських Новин” Олександр Петраковський. Про це повідомила редакція інформаційного агентства. Олександр Петраковський був молодшим лейтенантом ЗСУ, командиром механізованої роти військової частини А42.

– В останній бій пішов на чолі групи. Позицію зайняли швидко. На жаль, ненадовго… В бліндаж прилетіла міна. Більше з нього ніхто не вийшов. Шукали поранених коптером. Наші двічі ходили забирати тіла, але безуспішно. Позиція нині під ворогом, – написало видання.

Офіційно Олександр Петраковський вважається зниклим безвісти за особливих обставин 30 травня. В Олександра Петраковського лишилася дружина Людмила, двоє дітей і хворий батько. Колеги закликали допомогти родини. Картка Людмили – 4149 6090 0904 3060.

Олександр Петраковський працював в “Українських Новинах” з 2014 року. На початку повномасштабного вторгнення Росії приєднався до 243-го батальйону територіальної оборони ЗСУ, щоб боронити своє місто Ірпінь. 

Олександр Петраковський нагороджений мером Ірпеня відзнакою “За заслуги перед містом Ірпінь” та президентом орденом “За мужність” ІІІ ступеня. За два роки він пройшов шлях від старшого сержанта до молодшого лейтенанта ЗСУ. Понад рік керував механізованою ротою.

На фронті загинув Олександр Петраковський, співробітник Українських Новин - INFBusiness

На фронті загинув Олександр Петраковський, співробітник Українських Новин - INFBusiness

Олександр Петраковський. Фото: facebook.com/denys.ivanesko

  • 27 травня Росія вперше підтвердила, що утримує в полоні українську журналістку Вікторію Рощину.
  • 28 травня на 64-му році життя помер журналіст, засновник та голова агентства “Інтерфакс-Україна” Олександр Мартиненко.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *