“Як в Порошенка вкрали мільярди на «Стіні» та залишили Україну без захисту”, – розслідування

“Як в Порошенка вкрали мільярди на «Стіні» та залишили Україну без захисту”, – розслідування

“Як в Порошенка вкрали мільярди на «Стіні» та залишили Україну без захисту”, - розслідування - INFBusiness

За президентства Петра Порошенка в Україні так і не збудували якісних фортифікацій, а скандальний проєкт “Стіна” на кордоні з росією став символом великої корупції. Країна в кінці каденції Порошенка опинилася фактично без укріплень та виявилася не готова до повномасштабного вторгнення рф, попри обіцянки Порошенка перетворити державу на фортецю, – йдеться у журналістському розслідуванні до десятої річниці вторгнення росії.

“Абсолютна більшість фортифікаційних споруд були побудовані або силами армії під власні задачі, або – централізовано в недостатній кількості недостатньої якості і їхня користь була мінімальною. Це не була якась повноцінна лінія оборони, це був просто епізодично посилений кордон і все” – розповідає про стан фортифікацій за каденції Порошенка ветеран російсько-української війни Олексій “Сталкер”.

За словами експертів, «Стіна» Порошенка виявилася дуже коротким відрізком звичайного паркану, яким огороджують дитячі майданчики і який не був призначений для стримування ворога.

“Та сітка рабиця, яка була на сході України натягнута – ніякі військові атаки вона відбивати не може. Так звана “Стіна” – це суто імітація. Це стовідсотковий піар. Під час будівництва “Стіни” Порошенко був президентом і очолював політичну силу, яка схвалила цей проєкт і несе усю відповідальність”, – зазначає у сюжеті політичний експерт Петро Олещук.

У сюжеті експертами також наголошується, що Порошенко свідомо надавав неправдиву інформацію щодо реального стану фортифікацій.

“Сьогодні Порошенка звинувачують за двома статтями ККУ: «сприяння діяльності терористичних організацій» та «державна зрада». Є всі підстави вважати, що Петро Олексійович навмисно шкодив територіальній цілісності, недоторканності та обороноздатності України. Адже як можна пояснити його бізнес з Медведчуком, Путіним, вугільний бізнес з так званою «лднр», справу Свинарчуків, вибухи військових складів, порушення обіцянки передати управління своїми активами незалежній стороні, небажання позбутися Липецької фабрики «Рошен» та просто неймовірне у своїх масштабах розкрадання держбюджету”, – резюмується у сюжеті.

Як повідомлялося в 2021 році Петру Порошенку оголосили підозру за двома статтями Кримінального кодексу — сприяння тероризму і державна зрада.

“Як в Порошенка вкрали мільярди на «Стіні» та залишили Україну без захисту”, - розслідування - INFBusiness

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *