Розпочалась реєстрація на безкоштовну навчальну програму для переробних сільгосппідприємств

Розпочалась реєстрація на безкоштовну навчальну програму для переробних сільгосппідприємств - INFBusiness

За підтримки Програми USAID АГРО Soul Partners розпочав реалізацію проєкту, що покликаний полегшити доступ мікро-, малим і середнім с/г підприємствам (ММСП) до провідних технологій, знань та іноземних ринків.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис в telegram каналі USAID АГРО.

До 19:00, 26 липня триває реєстрація на безоплатну бізнес-акселераційну програму для 20 переробних сільгосппідприємств.

Учасники отримають можливість безкоштовно пройти 3-місячну навчальну програму з підготовки до залучення фінансування для розвитку та збільшення інвестиційної привабливості бізнесу та отримати 6-місячний технічний супровід – індивідуальні консультації та менторську підтримку від профільних українських експертів для цілей залучення інвестицій та розширення бізнесу.

Безкоштовна навчальна програма триватиме з 6 серпня по 6 листопада цього року. Участь у програмі можуть взяти підприємства, що відповідають таким вимогам:

  • мікро-, малі та середні с/г переробні підприємства, що зареєстровані та здійснюють діяльність в Україні від 1 року і більше; 
  • бізнеси, які мають продукт або послугу, що вже продаються на українському ринку або експортуються;
  • підприємства, власниками або керівниками яких є жінки, ветерани війни та члени їхніх сімей, люди з інвалідністю, ВПО, молодь до 29 років включно або люди старше 60 років.

Щоб долучитися до участі, необхідно мати сформовану команду засновників та працівників, які інвестують в успішний розвиток проєкту, відкриті до наставництва та зацікавлені в розвитку своєї компанії (не менше 2-х осіб).

Участь у проєкті потребуватиме 3–4 години часу кожні 2 тижні протягом 3-х місяців основної програми (лекції та робота над розробкою матеріалів та презентацій про вашу компанію для подальшого залучення фінансування).

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *