Миколаївщина почала збирати кавуни

Миколаївщина почала збирати кавуни - INFBusiness

Компанія ТОВ «СП «ПАЕК»  26 червня розпочала першу вибірку кавунів. Як зазначає власник агрохолдингу Юрій Кормишкін, агрономи компанії, працівники господарств доклали максимум зусиль, щоб в такі ранні терміни на вітчизняному ринку з’явились смачні та корисні кавуни.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці ПАЕК.

«Коли в березні місяці висаджували насіння кавуна на розсаду, то мріяли, щоб до кінця червня у нас дозрів кавун. Для цього побудували теплиці, підготовили ґрунт, висадили розсаду під плівку і ось, 26.06.2024 року проводимо першу вибірку і реалізацію кавуна!!! Артем Пекера, Ігор Поляшенко та Ігор Плужник – молодці, ми це змогли!!!», – говорить Юрій Кормишкін. 

Нагадаємо, що проєкт з будівництва тепличного комплексу компанії ТОВ «СП «ПАЕК» було розпочато в 2023 році. Уже в 2024 році компанії вдалось на базі тепличного господарства виростити урожай редиски, огірків та помідорів, а також в повній мірі забезпечити себе власною розсадою. 

Насіння кавуна було висаджено в теплицях в березні. Уже міцну та здорову розсаду в квітні було висаджено у відкритий ґрунт під мульчувальну плівку з заздалегідь прокладеним крапельним зрошуванням. 

Завдяки використанню такої технології вирощування, вдалося виростити ранні кавуни. Посприяв, звісно, і південний клімат. Весна була дуже теплою, сонячних днів було вдосталь, що дозволило кавунам стабільно розвиватись без додаткового втручання. 

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *