ФАО обіцяє допомогти малим агропідприємствам в забезпеченні генераторами і засобами для зберігання зерна

ФАО обіцяє допомогти малим агропідприємствам в забезпеченні генераторами і засобами для зберігання зерна - INFBusiness

Керівництво Мінагрополітики під час зустрічі з представниками Продовольчої та сільськогосподарської організації (ФАО ООН) обговорили надання допомоги малим агропідприємствам в забезпеченні генераторами і засобами для зберігання зерна (зерновими рукавами). Представники ФАО пообіцяли разом з донорами опрацювати запит на екстрені потреби українських аграріїв. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Мінагрополітики.

В.о. міністра Тарас Висоцький наголосив, що масові обстріли російською федерацією призвели до значного дефіциту електроенергії в країні, результатом якого є відключення електропостачання, що негативно впливає на роботу агросектору. 

«Відсутність електрики та перебої з її постачанням суттєво ускладнюють роботу агропідприємств. Також, ризики обстрілів в прифронтових областях впливають на можливості збереження врожаю. Потреба у додаткових ємностях для зберіганні в прифронтових областях восени 2024 року може сягати 1,4 млн тонн», – зазначив Тарас Висоцький. 

Також він додав, що загальна потреба у зернових рукавах у фермерів прифронтових областей на сьогодні складає понад 7 тис. одиниць.

Сторони також обговорили можливість підтримки аграріїв, які працюють в 25-ти кілометровій прифронтовій зоні. 

Довідково: У 2024 році ФАО надало 243 модульних сховища для зберігання зернових. Їх отримали малі та середні фермери трьох найбільш постраждалих областей – Харківської, Миколаївської та Херсонської. Також на даний момент ФАО надала 204 зернових рукави, які отримали агровиробники Херсонської області. 

Протягом 2023-2024 рр. ФАО розподілила 89 генераторів серед малих та середніх агровиробників у 16-ти областях України.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *