До Книжкового арсеналу залучили сім іноземних видавців, які зацікавлені в українському книговиданні

До Книжкового арсеналу залучили сім іноземних видавців, які зацікавлені в українському книговиданні - INFBusiness

До Книжкового арсеналу залучили сім іноземних видавців, які зацікавлені в українському книговиданні 31.05.2024 11:56 Укрінформ У межах нової програми фестивалю «Книжковий Арсенал» "Book Arsenal Fellowship" було залучено сім іноземних видавців, які зацікавлені в українському книговиданні. 

Про це в коментарі Укрінформу сказала директорка XII Книжкового Арсеналу Юлія Козловець.

"У нас є сім видавців, які є учасниками програми «Book Arsenal Fellowship». Це наша перша спроба зробити цю програму в форматі доволі традиційному для різних міжнародних ярмарків та фестивалів. Це програма, яка дозволяє іноземним видавцям відвідати фестиваль, і познайомитися зі своїм колегами з України, побачити, що вони видають, підібрати собі щось у видавничі портфелі, домовитися про купівлю прав. Ця програма відбувається вперше, і неймовірно тішить, що на цю програму був навіть конкурс, і ми добирали цих видавців дуже прицільно", – сказала Козловець.

Вона зазначила, що обрали тих видавців, які дійсно зацікавлені в співпраці. За її словами, вони знають, яких авторів вони шукають, та на кому треба сфокусуватися.

"Сподіваюся, що цей досвід буде успішним, і наступного року ця програма продовжиться", – додала Козловець.

Книжковий Арсенал вперше проводить програму для іноземних видавців та літагентів «Book Arsenal Fellowship Program 2024». Програма покликана сприяти посиленню міжнародної співпраці з Україною у книжковій сфері через встановлення прямих контактів між професіоналами з України та закордону та знайомство з місцевою літературною та книжковою сценами.

Як повідомлялося, у Києві розпочався ХІІ Міжнародний фестиваль «Книжковий арсенал». Він триватиме з 30 травня до 2 червня 2024 року.

Книги Книжковий Арсенал Видавництво

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *